Gotowe zazdroski kuchenne, firanki i zazdroski szydełkowe

Warto zwrócić uwagę na pewien typ przysłony okiennej, jakim są zazdroski. Umożliwiają one bowiem zasłonięcie tylko górnej części okna, przez co tworzy się częściowa ochrona przed słońcem, a jednocześnie widoczność nadal jest doskonała i nadal możemy cieszyć się jasną kuchnią czy jadalnią.

Zazdroska kuchenna z frędzlami

Prezentujemy Państwu doskonałej jakości zazdroski wykonane na szydełku, które świetnie sprzedają się w naszym sklepie. Uniwersalny kolor kremowy sprawi, że będą pasować do każdego wnętrza. Każdy z oferowanych przez nas modeli, niezależnie od rozmiaru (zmienia się tu przede wszystkim szerokość materiału, przez co można go dopasować do różnych wymiarów okien), posiada urokliwe frędzelki. Zachęcamy do obejrzenia produktów.

Łatwy montaż – zazdroska szydełkowa

Udekorowanie swojej kuchni za pomocą tkaniny (a jednocześnie zapewnienie jej pewnych praktycznych zalet) jest bardzo proste. Zazdroska szydełkowa jest wykonana bowiem w taki sposób, że wystarczy nawlec ją na karnisz. Proste, prawda?

Każda zazdroska kuchenna w naszej ofercie wyróżnia się niską ceną, wysoką wytrzymałością oraz odpornością na zabrudzenia (zwłaszcza tłuszcze), które są nieuniknione w miejscu przygotowywania potraw.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni

Pościele bawełniane, obrusy i koce – 168.com.pl