Formy i foremki do pieczenia ciastek

Istnieje wiele form spędzania wspólnego czasu z dziećmi, rodziną: wspólne spacery, czytanie czy uprawianie sportu. Ciekawą alternatywą jest również wspólne gotowanie lub pieczenie ciast. Twoi mali kucharze będą zaskoczeni niezwykłymi kształtami swoich wypieków. Każdy z nich będzie chciał samodzielnie udekorować swoje ciasteczko. Na koniec największa przyjemność - pałaszowanie kolorowych, fantazyjnych wypieków.

Istnieje wiele form spędzania wolnego czasu z dziećmi. Zabawy, spacery, place zabaw. Dziecięca energia wydaje się być nieograniczona. My chcemy Państwu zaproponować inną formę spędzania czasu ze swoimi pociechami – wspólne wypieki. Pokażmy dzieciakom, jak ciekawym i zajmującym zadaniem może być przygotowanie ciasta. Aby pomóc w zorganizowaniu wspólnej zabawy, przygotowaliśmy dla Państwa foremki do ciasteczek, które swoimi fantastycznymi kształtami zachęcą dzieci. Foremki silikonowe z naszej oferty doskonale sprawdzają się w zabawie i poważnym podejściu do wypieków. Kolorowe i ciekawe kształty zachęcą każde dziecko do zabawy w cukiernika, bo przecież na koniec czeka wszystkich wspaniała nagroda – własnoręcznie wypieczone ciastko!

Zabawa i bezpieczeństwo

Foremki do ciasteczek z naszej oferty wykonane są z wytrzymałego na temperatury silikonu. Bardzo szeroki wybór wzorów – od motylków, przez bałwanki po klasyczne serduszka i gwiazdki, sprawią że każdy maluch chętnie włączy się w zabawę z pieczeniem. Foremki silikonowe doskonale sprawdzają się w przypadku mrożenia. Można je również bezpiecznie myć w zmywarce.

Zatem upieczmy coś smakowitego razem z naszymi pociechami!

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni

Pościele bawełniane, obrusy i koce – 168.com.pl