Kołdry cienkie i grube

Co trzeba zrobić, aby wysypiać się przez cały rok? Odpowiedź jest prostsza niż mogłoby się wydawać. Wystarczy zakupić odpowiednią kołdrę, spod której każdego ranka będą wychodzić Państwo wypoczęci i pełni energii. Najlepszym rozwiązaniem jest nabycie dwóch egzemplarzy – kołdra gruba na jesień i zimę oraz kołdra cienka na wiosnę i lato.

Kołdra letnia – komfort i wygoda w gorące noce

Kołdra na lato z racji tego, że jest dość cienka, delikatnie otula ciało i pozwala mu oddychać. Dzięki temu można przespać spokojnie całą noc.

Może zainteresuje Państwa kołdra letnia pikowana z motywem różyczek (w trzech kolorach do wyboru) lub też taka z ciekawymi wzorami – kwiatowymi lub geometrycznymi? Mogą one nocą pełnić swą zakładaną funkcję, a w ciągu dnia stawać się narzutą na łóżko lub kocykiem. Jeśli w kręgu Państwa zainteresowań jest kołdra gruba antyalergiczna, również zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Polecamy także kołdry i poduszki sprzedawane w zestawach. Oferowane przez nas kołdry są wypełnione włókniną poliestrową z preparacją silikonową. Dzięki temu, że są pikowane, przez wiele lat zachowują swój estetyczny wygląd i spełniają swoje zadanie, jakim jest otulanie ciała delikatną warstwą w upalne noce.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni

Pościele bawełniane, obrusy i koce – 168.com.pl