Bieżnik czerwony

Dom tworzą ludzie, emocje, ale i znajdujące się w nim przedmioty. Każdy ma w domu swój ulubiony kąt, przestrzeń w której lubi spędzać czas wolny. Niewątpliwie elementem, który zasługuje na specjalną uwagę w każdym domu jest stół. Wspólne, rodzinne posiłki w ciągu tygodnia, chwile spędzane podczas niedzielnego obiadu, świąteczne i wystawne kolacje. Najbardziej tradycyjnym z nakryć stołu jest biały obrus, aczkolwiek coraz więcej sympatyków nowoczesnych przestrzeni stara się urozmaicić ten wybór. Korzystnym rozwiązaniem jest więc czerwony bieżnik, który świetnie przełamuje biel i staje się doskonałą alternatywą dla wielu tradycyjnych rozwiązań.

Elegancki bieżnik w czerwonym kolorze

Pozornie czerwony bieżnik to proste nakrycie, które zachwyca jednak swoją funkcjonalnością i elegancją. Różne wymiary bieżnika pozwalają na dopasowanie tkaniny do indywidualnych potrzeb. Swoją funkcję bieżnik spełni więc na ławie, stoliku kawowym oraz na małym stole kuchennym. Posiadacze większych stołów nie powinni rezygnować z eleganckich bieżników czerwonych, ponieważ świetnie prezentują się ułożone wzdłuż stołu.

Kolor czerwony jest dość odważny. Dla niektórych osób może być nawet zbyt odważny, aczkolwiek używając tkaniny w niewielkich rozmiarach możemy w łatwy sposób nadać wnętrzu elegancji i i klasy. Czerwień nie musi być więc dominująca, wystarczy jeden akcent. Nic tak pięknie nie podkreśli wagi konkretnego wydarzenia, jak biały obrus z wyrazistym dodatkiem czerwieni oraz odświętna porcelana. Czerwone bieżniki mogą również być efektownym dodatkiem do aranżacji stołu na przyjęciu weselnym. Dawniej, najbardziej popularnymi kolorami był róż oraz niebieski. Dziś odchodzi się od tych barw na rzecz nieco bardziej wyrazistych kolorów. Czerwień to przecież nie tylko kolor dominacji, ale przede wszystkim miłości i pożądania.

W tej kategorii nie ma produktów

Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni

Pościele bawełniane, obrusy i koce – 168.com.pl