Miski

Wszelkiego rodzaju miski i naczynia do podgrzewania potraw to istotny niezbędnik każdego gospodarstwa domowego. Są niezwykle pomocne podczas przygotowywania różnego rodzaju potraw, ciast czy sałatek. Garnki sprawdzą się jako naczynie do rozgrzewania oraz zamrażania żywności.

Każda pani domu doskonale zdaje sobie sprawę z konieczności posiadania różnego rodzaju pojemników na żywność. Niezależnie od tego, czy są one wykorzystywane do samego przechowywania, czy rozmrażania w mikrofalówce, praktyczność takich pojemników jest niezmiernie ważna w każdej kuchni. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką ofertę takich właśnie pojemników. Na naszą ofertę składają się garnki do odgrzewania potraw oraz pojemniki do przechowywania posiłków w lodówce, szklane i plastikowe. Dodatkowo możecie Państwo u nas znaleźć szklane miski, element niezbędny w każdej kuchni.

Uniwersalne zastosowanie, wygoda użycia

Nasze garnki do odgrzewania potraw wyróżniają się spośród konkurencji wieloma cechami. Wystarczy wymienić różnorodność pojemności od 1 do 3 litrów, możliwość wygodnego składowania pojemników dzięki specjalnym żłobieniom, odporność na wysokie i niskie temperatury, dzięki czemu można je wykorzystywać do zamrażania, przechowywania i odgrzewania posiłków, a także możliwość bezpiecznego ich mycia w zmywarce. Nie zapominajmy też o szerokiej gamie kolorów. Garnki do odgrzewania potraw to element wyposażenia konieczny w każdej kuchni.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni

Pościele bawełniane, obrusy i koce – 168.com.pl