Narzuty na łóżko

Wśród rozbudowanej oferty tekstyliów do sypialni oferujemy narzuty na łóżka w rozmiarach od 160x210 cm do 200x230 cm. Każda z nich jest pikowana oraz pakowana w futerał pozwalający na wygodne przechowywanie czy też wręczenie jako prezent.

Narzuta na łóżko nie tylko spełnia funkcję praktyczną i w ciągu dnia zasłania kołdrę i poduszki, porządkując tym samym w prosty sposób sypialnie. Z racji wielości dostępnych wzorów i kolorów, jest także dekoracją tego pomieszczenia.

Każda narzuta na łóżko dostępna w naszym asortymencie jest wykonane z wysokiej klasy materiałów, co przekłada się na ich estetyczną prezencję nawet przez długie lata użytkowania. Dzięki temu łóżko w ciągu dnia nadal stanowi elegancki element sypialni. Kiedy posiadamy ładną narzutę, łóżko może stać się atrakcyjnym miejscem do różnych aktywności – oglądania filmów, telewizji czy gier planszowych.

Narzuta dwustronna – propozycja dla niezdecydowanych

Przedstawiamy Państwu sprytne i eleganckie rozwiązanie nakrycia na łóżko. Z pewnością spodoba się ona zwłaszcza osobom, które uwielbiają zmiany. Narzuta dwustronna, bo o niej mowa, to często pled – z jednej strony tak zwany „włochacz”, z drugiej natomiast występuje kożuszek. Niektóre modele posiadają także rozpinany bok, dzięki czemu do środka można włożyć koc i jeszcze wzmocnić izolację ciepła.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni

Pościele bawełniane, obrusy i koce – 168.com.pl