Obrusy z haftem i motywem kwiatowym

Haft to ponadczasowa technika szycia. Z jej wykorzystaniem powstają doskonałe obrusy z motywem, odpowiednie do każdego rodzaju wnętrza. Motywy roślinne, kwiatowe oraz haft typu richelieu to elementy, które można spotkać na obrusach znajdujących się w naszej ofercie. Piękny obrus z haftem to skarb, uwielbiany kiedyś przez nasze babcie, a teraz także przez młode osoby.

Obrus z haftem na środku lub po bokach

Mamy dla Państwa różne propozycje – w zależności od tego, czy szukacie obrusu z delikatnym czy może bardziej wyraźnym wzorem. W ofercie 168.com.pl znalazły się bowiem obrusy z motywem kolorowym, jak i w kolorze obrusu, o różnym rozmieszczeniu, dzięki czemu każdy Klient powinien tu znaleźć coś dla siebie – bez względu na upodobania.

Tradycyjny obrus z kwiatami

Polska tradycja jest bogata i ceniona zarówno przez starszych, jak i młodszych ludzi. Jej wyrazem jest na przykład klasyczny, kolorowy obrus z kwiatami. Pośród motywów do wyboru znalazły się polskie, czerwone maki czy goździki. Przygotowaliśmy dla Państwa również obrusy na okazje Wielkanocy oraz Bożego Narodzenia.

Do wyboru mają Państwo nakrycia stołu (w tym bieżniki) o kilkunastu różnych wymiarach, co z pewnością ułatwi wybór właściwego obrusu.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni

Pościele bawełniane, obrusy i koce – 168.com.pl