Obrusy szydełkowe

Prezentujemy Państwu obrusy szydełkowe znajdujące się w naszej ofercie. To nakrycia stołu i ławy, występujące w różnych kształtach: koła, owalu i prostokąta. Technika szydełkowania jest mocno wpisana w polską tradycję. Niegdyś lubiana i praktykowana przez osoby dzisiaj starsze, teraz chętnie wybierana przez młodzież, która z nostalgią patrzy na czasy świetności tych dekoracji stołu. Można jednak z powodzeniem powiedzieć, obrusy szydełkowe to dodatki o ponadczasowym charakterze, dlatego znajdują się w ciągłej sprzedaży.

Obrus szydełkowy – kolorowy, a może z haftem?

W naszym sklepie znajdą Państwo wiele wariantów, w których występują te obrusy. To nie tylko różne kształty i wymiary, ale również zaskakujące połączenia kolorystyczne i z elementami haftu. Dowolne jest również wykorzystanie tych nakryć. Może przyda się w ogrodzie lub na działce? Może wykorzystają je Państwo jako uzupełnienie tradycyjnej stylizacji w restauracji lub w hotelu? Możliwości są nieograniczone, kiedy korzystamy z tak ponadczasowego dodatku.

Najbardziej polecane obrusy szydełkowe

Nasi Klienci bardzo chętnie kupują modele z misternymi, drobnymi wzorami, wykonane w stu procentach z bawełny, ponieważ doskonale nadają się one na wszystkie eleganckie uroczystości.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni

Pościele bawełniane, obrusy i koce – 168.com.pl