Ochraniacze na materac

Stylowy ochraniacz na materac to niezawodny sposób na utrzymanie czystości i higieny. Ochraniacz na materac można prać w temperaturze do 95°C, suszyć w suszarce, a nawet sterylizować w 121°C. Dostępne w sklepie internetowym 168.pl ochraniacze są antyalergiczne, wykonane z laminowanej tkaniny, która jest połączeniem wysokiej jakości frotki ze specjalną membraną. Dzięki temu ochraniacze są odporne na wszelkiego rodzaju płyny. Osłony na materac nie wymagają prasowania, a do materaca mocowane są za pomocą grubej gumy.

Ochraniacz na materac w dwunastu rozmiarach

W sklepie 168.pl oferujemy ochraniacze w dwunastu rozmiarach, znajdą więc Państwo ochraniacze na łóżka dziecięce (60x120), łóżka pojedyncze dla dorosłych (90x200) lub podwójne łóżka małżeńskie o wymiarach nawet do 200x200.

Ochraniacze na materac pozwalają utrzymać materac w czystości, a także przydatne są w przypadkach osób zmagających się z problemem nietrzymania moczu. Pozwalają zachować higienę i ochronić materac przed zabrudzeniem. Dzięki użyciu najlepszych komponentów ochraniacze są odporne na kwas moczowy, posiadają także niezbędne atesty, jak certyfikat Oeko-Tex 100 Standard, przyznawany przez Instytut Włókiennictwa.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni

Pościele bawełniane, obrusy i koce – 168.com.pl