Prześcieradła, ręczniki, akcesoria dla dzieci

Prześcieradła polskiego producenta, ochraniacze na materac, ręczniki dla niemowląt i wiele innych niezbędnych akcesoriów i gadżetów dla dzieci. Wyposażenie pokoiku dziecięcego, wszelkiego rodzaju detale, elementy dekoracyjne oraz użytkowe.

W trosce o wygodę i komfort dzieci przygotowaliśmy dla Państwa ofertę dodatkowych akcesoriów koniecznych do ubarwienia dziecięcego pokoju. Znajdziecie tu Państwo poduszki dla dzieci, w ciekawych, zabawnych wzorach i krojach, czy foremki do wypiekania ciast, a także ochraniacze na materac w najpopularniejszych wymiarach i wiele innych akcesoriów niezbędnych w dziecięcym pokoju.

Kolorowy i bezpieczny świat dla dzieci

Poduszki dla dzieci w popularnych wzorach Emotikon, rozweselą każdy dziecięcy pokój, a ich przyjemny pluszowy materiał będzie zachęcał do zabawy i odpoczynku.

Kolorowe, bezpieczne foremki do ciast zachęcają do wspólnego wypiekania ciasteczek i ciekawego spędzania czasu z dziećmi.

Nie zapominajmy też o komforcie. Nasze ochraniacze na materac zabezpieczają przed każdego rodzaju płynami. Są bezpieczne i posiadają potrzebne atesty.

Zapewnijmy dzieciom kolorowe i bezpieczne otoczenie, zachęcajmy je do wspólnej zabawy. A w nagrodę będziemy mogli spałaszować własnoręcznie wypieczone ciastka!

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni

Pościele bawełniane, obrusy i koce – 168.com.pl