Prześcieradła z bawełny i frotte

Proponujemy Państwu szeroki asortyment tekstyliów do sypialni. Wśród nich są prześcieradła tradycyjne oraz na gumce. Znajdziecie u nas prześcieradła frotte, z jerseyu, a także pasujące do Waszej sypialni prześcieradło z bawełny lub satyny.

Prześcieradła, jakich szukasz

Prześcieradło frotte wyróżnia się grubszym, miękkim, miłym w dotyku materiałem. Z racji swej grubości polecane jest szczególnie w okresie jesienno-zimowym, aby móc zapewnić sobie odpowiedni poziom ciepła podczas snu. Co równie ważne, prześcieradło frotte jest dobrym wyborem dla osoby, która ma tendencje do pocenia się. Materiał ten bowiem bardzo dobrze pochłania wilgoć.

Prześcieradło z jerseyu, podobnie jak ww. opisywane jest przyjemne w dotyku, ale bardziej cienkie i tym samym lepiej przepuszcza powietrze. Pomimo rzadszego splotu jest tak samo wytrzymałe. Warto dodać, że dobrej jakości prześcieradło z jerseyu po wypraniu nie wymaga prasowania.

Bez względu na to, czy decydujecie się na prześcieradło z bawełny, satyny czy też wyżej opisywanych materiałów macie pewność, że zamawiacie wysokiej klasy tekstylia. Przez długi czas użytkowania zachowają one estetyczny wygląd – nie zatracą koloru, nie rozciągną się lub nie skurczą.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni

Pościele bawełniane, obrusy i koce – 168.com.pl