Ściereczki kuchenne

Niezbędne w każdej kuchni ściereczki kuchenne o zróżnicowanej kolorystyce oraz wzornictwie. Wykonane z miękkich i chłonnych tkanin, idealnie sprawdzą się podczas prac kuchennych. Połączenie praktyczności, estetyki wykonania oraz wygody użytkowania.

Trudno wyobrazić sobie kuchnię, w której ściereczki nie byłyby obecne. Są bardzo przydatne, ponieważ można z ich pomocą wytrzeć mokre powierzchnie. Stanowią doskonały sposób na to, aby usunąć zacieki z wody po umyciu naczyń. Przeznaczeń dla nich jest sporo i każda prawdziwa gospodyni wie, jak je wykorzystać. W sklepie 168.com.pl czekają na Klientów starannie dobrane warianty ściereczek, które nie tylko cechują się optymalnymi walorami użytkowymi, ale są przy tym bardzo ładne – dzięki miłemu dla oka wzornictwu.

Gustowne ściereczki nie tylko do wycierania

Do ich produkcji użyto wysokiej jakości materiałów, takich jak tkaniny poliestrowe lub bawełniane. Dzięki odpowiedniej gęstości włókien doskonale wchłaniają płyny, a ich wypranie nie stanowi najmniejszego problemu. Dzięki temu w ściereczkach nie będą namnażały się bakterie. Trzeba podkreślić, że w poszczególnych sytuacjach tekstylia te mogą być stosowane również jako typowa ozdoba. Wzorzyste ściereczki ułożone na blacie komody czy stole wniosą przykuwający uwagę akcent wizualny.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni

Pościele bawełniane, obrusy i koce – 168.com.pl