Świąteczne obrusy, serwety, serwetki i bieżniki

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów przeznaczonych na Wielkanoc. To przede wszystkim obrusy świąteczne, ale też świąteczna serweta z motywami jaj wielkanocnych czy zajączka. Polecamy Państwu zwłaszcza bardzo kolorowe, haftowane serwety, które będą ozdobą świątecznego stołu oraz innych miejsc w domu. Warto zwrócić uwagę także na opaski na koszyk do święconki. Dzięki niemu będzie można uczcić tę tradycję w bardziej uroczysty i elegancki sposób.

Obrusy świąteczne na Wielkanoc

Jeśli zależy Państwu na tradycyjnym pokryciu całego stołu podczas Świąt Wielkanocy, to najlepiej wybrać jeden z oferowanych w naszym sklepie obrusów na tę okazję. To poliestrowe nakrycia stołu o wielu różnych wymiarach, które wykorzystują świąteczne motywy oraz żółte i zielone, radosne kolory. Taki dodatek będzie doskonałym dopełnieniem w obchodzeniu najważniejszego święta w roku. Proponujemy nie tylko obrusy świąteczne na tę okazję, ale również serwety oraz bieżniki.

Świąteczna serweta czy bieżnik? Wybierz w 168.com.pl

Zakupiony w naszym sklepie świąteczny bieżnik na Wielkanoc będzie doskonałym wyborem zarówno na długi, uroczysty stół, jak i na ławę. Piękne, maszynowe hafty sprawią, że produkt będzie cieszył oko przez cały okres świąteczny.

Sortuj według:
Oprogramowanie sklepu internetowego
SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie

Informacja

Produkt został dodany do przechowalni

Pościele bawełniane, obrusy i koce – 168.com.pl